O kancelarii

About Us

Witamy w Kancelarii Radcowskiej Radcy Prawnego Marka Nowaka

Nasza Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Dla nas podstawową wartością jest jakość i skuteczność świadczonych usług. Dla swoich klientów staramy się być nie tylko doradcami wykonującymi powierzone sprawy, ale również osobami które na ich problemy spojrzą w zakresie szerszym niż tylko przez pryzmat obowiązujących paragrafów. Takie działania powodują, iż nasi klienci nie tylko korzystają z naszych usług przez wiele lat, ale zawsze ze swoimi nowymi problemami zwracają się w pierwszej kolejności do naszej Kancelarii.

Specjalizujemy się przede wszystkim w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych, wśród których dominują przedsiębiorstwa, prowadzące działalność gospodarczą głównie na terenie Polski, ale też poza jej granicami. Zapewniamy profesjonalną obsługę opartą na aktualnej wiedzy prawnej, świadczoną przez doświadczoną i fachową kadrę. Pomoc prawną świadczymy również w języku angielskim. Naszym atutem jest młody i zgrany zespół, a także dobra atmosfera w firmie.

Kancelaria Radcowska jest nowoczesną, dynamiczną kancelarią prawną z siedzibą w Zamościu. Kancelarię tworzy Radca Prawny Marek Nowak wraz z zespołem aplikantów i studentów prawa, wspierany przez prawników współpracujących o kwalifikacjach radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Świadczymy usługi prawne w naszych biurach, w siedzibach klientów, a także na odległość, wykorzystując nowoczesne narzędzia komunikacji.

Wobec naszych klientów jesteśmy szczerzy i uczciwi, gdy nie widzimy szans powodzenia w prowadzeniu sprawy od razu informujemy o tym naszych klientów, by nie narażać ich na niepotrzebne koszty.

Dotychczasowe działania pozwoliły nam osiągnąć status wiarygodnych partnerów, godnie reprezentujących interesy podmiotów powierzających nam swoje sprawy.

W naszej Kancelarii to klient jest najważniejszy.

Zapraszamy do współpracy.